Způsoby, jak se vypořádat se svým vlastním já

0

Dříve, nemluvě o skutečné manipulaci na vlastní pěst, tato starost rozhodně nebyla něčím, na co jsem také myslel. Věřila jsem, že nemám příležitost starat se o sebe a také se vypořádat se svou vlastní, zbožňovanou kariérou, stejně jako nesčetnými pracovními záležitostmi.

U rakovinných buněk jsem si všiml, že vypořádání se se sebou samým, moje péče o sebe byla starostí. Pokud nezvládnu sám sebe – www, pokud nemohu zítra zůstat na této planetě, jak přesně mohu v každém případě pomáhat druhým, a také pokud ne, moje práce by neexistovala, nikdo by nemiloval řád podnikání, bude to vlastně nedokázal zapamatovat. Ve skutečnosti jsem nejvyšší prioritou!

Podívejte se na svůj mentální dietní plán

Je to vlastně opravdu jednoduchá úvaha, ale ve skutečnosti tomu tak rozhodně je. Když jsem onemocněl, poznal jsem, že moje fyzické tělo má omezení, ale vzhledem k tomu, že jsem nedokázal svá omezení dostatečně specifikovat, moje tělo si muselo stanovit omezení.

Leukémie byla technika mého těla, která mě informovala, abych se vypořádal sám, zastavil se, zpomalil, uklidnil se, nakreslil hranice, řekl ne. Když jsem to poznal, poznal jsem, že jsem šel na skutečnou křižovatku. Předpokládejme, že bych určitě pokračoval ve svém životě jako dříve, aniž bych se postavil na svého prominenta, zůstanu směřovat až do konce, kdy jsem se neměl nutit sám, zůstanu říkat ano vlastnostem, kterým jsem měl říci ne; nebo dokonce začnu jednat se svým fyzickým tělem a také sám se sebou. Zde jsou uvedeny moje tipy pro vás…

Zdravá a vyvážená konzumace není zdaleka to, co konzumujete, a také se vše zlepší, když pochopíte, co vlastně konzumujete. Co kontrolujete, co kontrolujete, koho dodržujete a také čemu věnujete svůj čas… Pokud je vaším cílem mít zdravější myšlenky, začněte tím, že odstraníte nepodstatné body ve vašem životě pocházející z vašeho jídelníčku. Schvalujte, že můžete lidi nespokojit

Vaše duševní zdraví a kondice je důležitější než vaše zaměstnání, vaše půjčka, názory jiných osob, oslava, na které se zmiňujete, že se jí skutečně účastníte, nálada vašeho partnera a také touhy vaší domácnosti. Pokud vaše vlastní jednání často naznačuje nespokojenost jednotlivce, zjistěte, jak nespokojit lidi.

Připravte si jasné hranice a také je udržujte

Neztrácíte skutečné kamarády, skutečné šance nebo skutečné spojení, když začnete bránit své vlastní já a také určíte velmi jasné hranice. Ztrácíte násilníky, manipulátory, narcisty, lovce neustálých zájmů a také elektřinu.

Přesná péče o sebe vyžaduje, abyste vyměnili body. Nahraďte seriály a filmy Netflix spánkem. Následujte motivující vynálezce místo výrobců, kteří vytvářejí, že věříte negativně. Změňte své škodlivé dobré přátele s lidmi, kteří vám jistě pomohou. Nahraďte své stížnosti vděčností a také strategií. Změňte pocit viny s úkolem. Nahraďte myšlenky činem, udělejte s tím něco.

Připravte si jasné hranice a také je udržujte

Podívejte se do budoucnosti, rozhodně ne nedávné. Pokud budete i nadále nacházet spokojenost se stejnými nebezpečnými jedinci a také tam, kde jste je všechny shodili, vaše psychická pohoda se rozhodně nezlepší. On nebo ona je vlastně stále efektivní, toto partnerství je stále škodlivé, ten projekt stále táhne, poslední je předchozí. Chcete-li pokračovat, musíte se těšit.

Přidejte do své sociální sbírky špičkovou kvalitu

Až 9 hodin času je investováno do sociálních médií. Stránky sociálních sítí, které hltáte, můžete považovat za svou knihovnu. Sociální síť patří mezi důležité věci, které nejvíce ovlivňují jejich nápady a také emoce. Sledujte další lidi, kteří učí, inspirují a povzbuzují, stejně jako dodají vaší sbírce mnohem lepší vzhled tím, že zrušíte sledování špatných, povrchních a také povýšených lidí.

Dovolím si být skutečně pravdivý, péče o sebe je vlastně trochu jako být v druhém, příliš používaný a téměř nepříjemný, nenápadný úhel pohledu na téma. Šťastný životní styl je vlastně docela jednoduchý, komerční prostředek k ilustraci něčeho.

Pokud vám dříve bylo řečeno, že se musíte starat o sebe, možná vás to nikdy nemotivovalo nebo vás to nepřesvědčilo, že je to tak? Vzhledem k tomu, že pokud to dojde do bodu, kdy vám to jednotlivec musí říct, je ve skutečnosti docela zřejmé, že vás to ve skutečnosti rozhodně nezajímá.

„Věřím, že musíš projevit trochu sebelásky.”

Podobné recenze vzbuzující hněv jsou ve skutečnosti dobře míněné, ale nakonec zbytečné. Stejně jako říkat sklíčenému člověku, aby se jen rozveselil, stejně jako požádat jednotlivce s poškozenou nohou, aby vstal a tančil; nebude to fungovat!

Lepší technikou, jak někoho povzbudit, je ve skutečnosti vyzdvihnout a také zlepšit jeho silné stránky a pozitiva. Buďte příkladem pro někoho, kdo se stará o sebe, ale především nezdůrazňuje své osobní problémy. Pokud jste tedy ve skutečnosti někdo, kdo vyžaduje nějakou lásku nebo dokonce jen chcete specifikovat instanci s někým jiným, v tu chvíli se ujistěte, že zde najdete, jak to provést. Nejsou to nápady, které nefungují, ale techniky, které můžete dnes využít a které mohou skutečně fungovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno