Pokud lituješ, dobře.

0

Přehled sebeobsluhy. Před několika lety jsem musel udělat zásadní změny ve svém životním stylu kvůli některým překvapivým činnostem, které udělaly chybu. Nebyla to vylepšení, která byla ve skutečnosti provedena dobrovolně, ale nějakým způsobem jsem předpokládal, že mi určitě prospějí. Navíc jsem neměl moc možností.

V tomto konkrétním procesu modifikace jsem byl vlastně poprvé uveden do problematiky „sebeobsluhy“ po telefonu. Na začátku jsem si jako třicátnice myslela, že jsem ten problém skutečně poznala. Když jsem se ponořil mnohem hlouběji, musel jsem se vypořádat s prostým faktem, že nemám žádný tip na toto téma. Pod péčí o sebe jsem vlastně chápal nehladovět, pohodlně se oblékat, abych neonemocněl, konzumovat alkohol vitamín C a kupovat si fitness registrace, kam určitě občas nezamířím.

Umožnit najít to, co je pro mě dobre

Ze začátku jsem se spolu s mámou chvíli zlobila, že člověk nenařídí svému mláděti, jak se má zacházet. Ale zjistil jsem, že tento hněv mi k ničemu není. Obchod byl skutečně uzavřen a pravděpodobnost zisku byla pryč. Ve skutečnosti bylo nezbytné zjistit, jak se s danou věcí vyrovnat. Když jsem si uvědomil, že moje radost spočívá v mých osobních rukou i v mém úkolu, vzdal jsem se stížností. Teď byl vlastně čas na akci.

Poté je to opravdu vzrušující – WWW. Jakmile překonáte počáteční konfrontační a také poznávací část, začíná část vědění. Umožnit najít to, co je pro mě dobré, co mě těší, poskytuje mi štěstí nebo dokonce uspokojení nebo dokonce uvolňuje? Například, jaký výkon zvládnu sám, když jsem smutný? Jaký výkon předvedu, když jsem vyčerpaný? Jaký výkon obvykle během dne zmírním sám?

Například, když jsem zvažoval, co dělám, když jsem zarmoucen, ve skutečnosti jsem určil jednu nebo dvě normy chování, které jsem předtím neviděl.

V podstatě se snažím zhodnotit, ukázat prstem a rychle se potrestat z toho, co mě vlastně trápí. Nebo dokonce, protože nevím, co mám dělat, snažím se zvenčí dodávat tělu nějaké látky, abych ten vnitřní pocit dostal pryč, aby vnitřek spal. Mohou to být všechny druhy „sentimentalistů”, od alkoholických nápojů po glukózu a také sexuální aktivitu.

Spolu s touhou stát se jakýmkoliv jiným místem, než sám, se pouštím do jídla, špatných vztahů, rozhodně nikdy do fliků, to je vlastně tu a tam poukázat. Znáte, když dítě vzlyká, nevíte, co máte udělat, ale dáte si do ruky bonbón, to je vlastně jednoduchost. Každý však chápe, že i když to mláděti přestane ronit slzy, glukóza rozhodně nebude všelék. Zjistí, že může dostat dobrotu, když bude plakat jeden z největších.

Co mám tedy provést?

Jak přesně se o sebe jednotlivec stará? Jako vynikající intelektuál jsem okamžitě postavil před sebe témata výzkumu, jako například to, co bych měl číst, které psychiatrické/psychologické techniky bych měl vyzkoušet. Během krátké doby jsem viděl, že odpověď na obavy, které jsem vlastně hledal, je uvnitř, uvnitř. V tu chvíli jsem musel skončit a také se zeptat. Takže pokud jste skutečně zděšeni, co pro vás mohu udělat?

  • Za prvé, moje životní setkání mi v současnosti ukázala, že neexistuje žádná spása, když se dostaneme pryč, nebo dokonce otupí emocionální stavy. To je důvod, proč jsem tvrdil, že znalosti rozhodně neuniknou tomuto okamžiku. Pokud lituješ, dobře.
  • To také projde, co má neprošlo? Bezpochyby jsem ve skutečnosti zjistil, že bolestivé pocity přecházejí pohodlněji, když jim dovolím, stejně jako předvést neutéct. Ve skutečnosti začnete investovat iniciativu, kterou jste vynaložili, abyste unikli, vyléčili se sami, určitým způsobem.

Co mám tedy provést?

Později? Dále povolte zobrazení toho, co potřebujete. Možná teplý liják, možná jen relaxovat, možná plakat, možná oblíbený, možná být zticha, přestat a také dávat pozor? Možná budete muset někomu zavolat a říct mu, že je všechny milujete. Kdy jsi to udělal naposledy? Nejezte, pokud ve skutečnosti nemáte hlad, nedostávejte telefonáty od lidí, kteří vás definitivně vyčerpají nebo dokonce toxických, poskytněte si nějaký zbytek. Je vám to líto, přiznejte si to a buďte na sebe hodní.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno