Držím stranou jednotlivce

0

V některých případech se představuji jako malá žena. Co uděláš, když s sebou budeš mít smutnou, zuřivou nebo opravdu vyčerpanou dívku? Nedělej sobě to, co bys neudělal jí. Kdybyste se dívali na smutného milovaného člověka, co byste mu určitě zmínili? Počítejte se svým vlastním já stejně. Přesně tak člověk zjistí, že se ovládáte mnohem tvrději, než oslovujete ostatní.

Proto jsem si pro sebe připravil malou „uživatelskou příručku“.

Není to úplně hotové. Snažím se přesně rozepsat, jak je o tuto věc, kterou jsem sám zavolal, řádně pečováno a jak je pečlivě skladováno. Občas zacházím s mlýnkem na jídlo mnohem lépe než sám se sebou, když uvážím, že pokud to neuděláme, dojde k jeho poruše. Pokud však naši odborníci fungují podle spotřebitelské příručky, prodlouží se každodenní životnost zdroje a zvýší se jeho produktivita. ne? Pokud naši odborníci nevkládají pocit soli přímo do robota, proč to provádí naše společnost, vkládá mi to?

Protože jsem tímto způsobem začal uvažovat sám, došlo v mém životním stylu k úžasným změnám a také k nim ještě zbývají – domovská stránka. Rád bych se podělil o svůj soukromý seznam zde uvedený takto:

  • Denně pozoruji čas, kdy spím, protože jsem poznal, že když méně odpočívám, vypadá to pro mě jako muka.
  • Snažím se v tom, co jím, nejíst mnoho sladkostí, protože to může obrátit mou hladinu cukru v krvi vzhůru nohama a také mě vyvolat podrážděnost.
  • Běžně uklízím místo, kde žiji, i sebe, protože jsem si uvědomil, že i když pohrdám mytím vašeho domu, z dlouhodobého hlediska mi pobyt v uklizeném prostoru pokaždé zlepší zážitek.
  • Vyhýbám se situacím nebo lidem, kdy mě z důvodů (malých nebo dokonce velkých) bolí břicho. Zjistil jsem, že pozorně naslouchám svému svědomí a také se jím řídím, využil jsem nedělat jen tak něco, abych mlčel.
  • „Ne“ je ve skutečnosti obsáhlá věta. Na závěr není třeba ilustrace. Pokud to nemám v úmyslu, popis v žádném případě uvádět nemusím. Dobré chování, zodpovědnost, společenský tlak atd., to vše odděleně. Prostě ne.
  • Ve skutečnosti jsem ze svého slovníku odstranil některá slova, která jsem používal, když jsem mluvil sám se sebou, a také v tom pokračuji (přijímám, že to bylo vlastně nejtěžší). „Co je to za idiota!”, „proč jsi to předvedl?”, které jsem zmiňoval v urážlivých diskuzích spolu se sebou samým. Názory, rovné názory: „je to tvoje chyba!” „To by se nestalo, kdybys to neudělal tím, že jsi to udělal.” Prostě cokoliv s příponou -must-must: „neměli byste být smutní, ve skutečnosti není vůbec nic, co by vás trápilo”. Odmítám své vlastní pocity: „nevzlykaj níže”, „tak hloupý”. A také neomezená očekávání: „musíte přesně vědět, jak na to“, vaše učení, vaše etiketa to vyžadují.“
  • Držím stranou jednotlivce, kteří mě ulehčují spolu s péčí, náklonností a také respektem od lidí v mém okolí, kteří hledají místo, kde by vyfoukli svou jedovatou látku, nebo dokonce do kterých mě nakopnou, když upadnu. (Proto je v mém životě mnohem více dívek. A také se s nimi snažím být ve zbrusu novém, pravdivém, svobodném i neočekávaném vášnivém spojení. Vztahy, které naši odborníci vytvářejí, vyživují a posilují obě hrany . Poprvé jsem věděl, proč se tak bojí žen. ve skutečnosti se rodí síla.).
  • Nemohu vždy mluvit o každé maličkosti, nebo to nemám v úmyslu. Každé ráno (určitě ne večer) skládám běžně, stránku nebo dvě. V těchto sezeních, kdy kontaktuji zvracení mozku/srdce, vylévám své vnitřní pocity na papír. To jsou vlastně kromě každého jednotlivce, které je třeba zkontrolovat, jsou ve skutečnosti pro mě, abych našel daleko od své mysli, možná trochu osobního porozumění, možná trochu očištění. Možná je to prostě sbor vnitřních průvodců. Díky těmto „zvratkům” se během dne na lidi „nevyvracím” a mnohem lépe zvládám svá spojení. Stejně tak jsou to vlastně úžasné procedury, které si můžete najít sami, z pohodlí mého majetku a zdarma!

Jistě oceníte, že jsem nic z toho nevymyslel.

Ani já sám jsem k tomuto vědomí nedospěl. Na tuto cestu mě vzala podpora, vedení a sdílené zkušenosti žen kolem mě. Pak mi každá žena, se kterou jsem sdílel svou vlastní cestu, něco přidala. Občas jsem v sobě dokázala vidět něco, co jsem neviděla, občas jsem se naučila nový způsob, jak se „na sebe dívat“.

Jistě oceníte, že jsem nic z toho nevymyslel.

Bylo pro mě dobré vědět, že někdy nejsem sama, že to zažíváme všichni, že věk nic neznamená, že se učíme a stáváme se krásnými v každém věku. Když to souvisí s tím, že přesně víte, jak se o sebe jako žena postarat, ve skutečnosti můžete udělat spoustu věcí, abyste se stali nejlepší verzí sebe sama. Dívky běžně učí, jak se starat o děti i muže, ale kdy zjistíte, jak se o ně jako žena postarat sama? V SOUČASNÉ DOBĚ!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno