Co je to vlastně samoléčba?

0

Za prvé, mohou to naši odborníci nazvat vaším vztahem spolu s vámi jako alternativou? Je to mnohem méně nerozumné a mnohem správnější. Vzhledem k tomu, že to, o čem skutečně mluvíme, je dívat se na sebe, jako byste se dívali na kamaráda, a také se ptát: „Jak se máš?” Ohodnoťte své spojení se sebou samým v rozmezí 1–10. (Pokud je to ve skutečnosti 10, možná nepotřebujete žádné tipy pro sebeobsluhu!)

Pokud je pro vás ve skutečnosti těžké na ně umístit různé druhy, zvažte chování, které považujete za špatné, a také pracujte se všemi jim. Dostáváte v souvislosti s tím stále větší počet potěšujících? Nebo dokonce zažijete silný a schopný výkon? Prohlašujte si sami pro sebe: „Můžeš to udělat” místo „Proč bych to měl dělat?”

Zvažte to takto: Kdybyste měl duplikovat svou vnitřní konverzaci – mojeprostata – slova, která jste si ukázal – jako tipy pro své přátele, určitě by vám zbyl nějaký typ dobrých přátel? Možná existuje několik útěkářů, nebo je to vlastně v pořádku.

Jak nebezpečné mohou být myšlenky ve skutečnosti?

Naši společnost jsme nakonec vlastně celou zmlátili sami. Ale dovolte, abych to uvedl na pravou míru: Pokud jste si neudělali čas na psychologickou konverzaci, právě teď je čas to udělat. To ve skutečnosti rozhodně není něco, co byste měli zanedbávat, protože je to doslova klíč k úspěchu. Být vlastně uvězněn ve svých nepříznivých myšlenkách a pocitech i názorech; stres a úzkost, deprese, snížené sebevědomí, snížené sebevědomí a obecně nespokojená životní zkušenost. Proto je to skutečně velmi důležité!

„Sebemluva je vlastně nejlepší bod. Mnozí z našeho týmu mají katastrofální vnitřní dialog. Využívám své vnitřní povzbuzující řeči, abych se stal lepším, silnějším. Samomluva vychází ze sebedůvěry. Nebude fungovat, pokud nebudete nepočítej sám se sebou,“ řekl David Goggins, ultramaratonský běžec.

  • Váš lidský mozek nerozumí rozdílu mezi skutečnou příležitostí a také myšlenkou.
  • To je vlastně důvod, proč se stresujete, když přemýšlíte o mluvení, nebo vám dokonce slzí ústa, když se zabýváte konzumací citronu.
  • Pokud si každý den povídáte negativně se svým vlastním já, neurální proces vaší mysli se skutečně zlepší a také se zformuje přímo do tohoto způsobu uvažování, téměř jakoby standardně.
  • Čím déle budete o jedné věci přemýšlet, tím více tomu vaše podvědomé myšlenky jistě uvěří. Podvědomě si tak vytvoříte myšlenkovou jednotku, která podporuje právě to, jak budete každý den určitě fungovat a reagovat.
  • To je způsobeno skutečností, že lidský mozek je přizpůsobivý; upravuje a přizpůsobuje. Když opakovaně přemýšlíme o přesně stejných myšlenkách a pocitech, tyto techniky jsou nakonec silnější a také se stávají novými pravidelnými.

Jak nebezpečné mohou být myšlenky ve skutečnosti?

Toto je ve skutečnosti počáteční a také klíčová vlastnost, kterou je třeba pochopit, pokud chcete mít opravdu dobré spojení se sebou samým. Nemusíte „spadnout do svého vlastního já“, ale musíte schválit sami se všemi svými nedostatky a také vytvořit zcela nové návrhy pozitivních představ, které vás posunou vpřed.

Jak poznám, na co si vlastně poukazuji?

Soustředění se na to, co se sebou konzultujete, vyžaduje změnu důrazu z vnějšího světa na vnitřní svět, vnitřní rozhovor nebo dokonce mentální chat. To je náročné na provedení, ale možné. Dobrá věc je ve skutečnosti obtížná a zároveň náročná pro většinu našeho týmu, protože to není jedna věc, kterou se naši odborníci učí na univerzitě nebo od našich rodičů.

Níže jsou uvedeny některé techniky, jak začít poslouchat:

  • Spusťte klíčování. Vezměte si tužku a papír a také skládejte, co vás napadne. Některé obavy: „Přál bych si, abych se opravdu mohl cítit mnohem méně, dokonce více“ nebo „Co mě vlastně v poslední době trápí…“. Analyzujte každou maličkost, kterou každý den řeknete sami. Jaké pocity a pocity jste v poslední době přemýšleli? Co vás vlastně znepokojuje nebo znepokojuje? Co vám dělá radost? Specialista může s takovými věcmi snadno pomoci, ale můžete to možná udělat sami, protože se stanete mnohem více vědomými tím, že identifikujete své představy a emoce.
  • Meditujte. Pokud je pro vás obtížné skládat, můžete začít s meditací a také s dechovým cvičením. Reflexe je technika změny našich mozkových vln přicházejících z beta na alfa, což naznačuje, že můžeme snadno přistupovat k systémovému softwaru našich myšlenek. V tomto případě náš tým zamíří do fáze zbytku a trávení potravy a minimalizuje účinky starostí a kortizolu.

Podivné nebo dokonce pohodlné uklidit si myšlenky Nemusíte být v chrápané poloze. Přejděte do tichého prostředí, zapněte vynikající soundtrack na Spotify nebo dokonce na Youtube a začněte tím, že budete věnovat pozornost svému dýchání. Záležitost do 5 a skončit v 7. Ty můžete snadno přidat nějaká pravidla, abyste to řekli nahlas jako „uvolnění“ a také nechali svou mysl zatočit. (Nicméně ho musíte vrátit, když zjistíte, že se také hodně zatoulá.).

„Reflexe ve skutečnosti rozhodně není způsob, jak umlčet myšlenky. Je to ve skutečnosti technika vstupu do němoty, která ve skutečnosti již existuje, skrytá pod 50 000 myšlenkami a pocity, kterým normální jedinec každý den věří.” – Deepak Chopra.

Časem je to mnohem snazší. Když rozpoznáte, co vaše představy ve skutečnosti tvrdí, můžete přestat emoci, aniž byste ji naznačili. Vždy si pamatujte, že naše zpětná vazba na tyto situace, stejně jako to, jak je všechny rozpoznáme, mohou vyvolat různé druhy emocionálních stavů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno