Jak se o sebe jako muž postarat?

0

Péče o sebe jako dívka je k dispozici v mnoha typech. Od hýčkání po stát si za svým a ještě více. Existuje neomezené množství způsobů, jak se starat o své vlastní já jako žena a zároveň být tím nejideálnějším, čím byste mohli být. Každý potřebuje rozumět tomu, jak zacházet sám se sebou. Měli bychom vědět, jak se vyživovat, dobře udržovat, mýt; zásady. Přesto do ní jako do dívky ve skutečnosti vstupuje tolik. Ano, to by mohlo znamenat make-up, zdravou péči o pleť a také úpravu vlasů, ale je v tom víc.

Měli bychom vědět, jak se vyživovat

Vypořádat se s tím na vlastní pěst není skoro přežít, nebo dokonce vypadat dobře, když to děláte. Když to znamená přesně pochopit, jak se sebou jako dámou zacházet, je to vlastně všechno o tom, jak to prožíváte. Prostě jak se o sebe jako žena postarat. Ve skutečnosti existuje mnoho technik, jak zacházet se svým vlastním já jako dívka, které se vyvíjejí, ale přesto se chystáte přečíst, ale toto jsou ve skutečnosti důležité věci, které mi pomohly během mého dospívání a také jako ženství. Přeji vám, aby vám také pomohli.

Díky těmto drobným povinnostem, relaxačním technikám a mnoha dalším se budete určitě cítit opravdu dobře – BLOG, vypadat opravdu dobře a také obvykle zdravější. Čím lépe se o sebe postaráte sami, tím lépe budou všichni ostatní.

Spánek. Ano, je to součást individuálního života, ale velmi vážně, je to ve skutečnosti životně důležitá součást péče o sebe. Náš tým potřebuje určitý objem odpočinku, aby mohl optimálně pracovat. A zůstat na Instagramu do dvou do rána a pak vstát v 6, aby jel vlak, nevytváří udržitelný design odpočinku.

Vím, jak těžké je vlastně každou noc navštívit matraci najednou; málokdy provádím. Snažím se to však provádět alespoň hodinu nebo více každý večer, takže jsem ve skutečnosti spíše omlazený než unavený. Fialový olej používám k odpočinku a také k tomu, abych se ujistil, že můj pokoj v posteli je tak tmavý, jak jen lze, takže mě nevzbudí absolutně nic.

Pitná voda.

Pitná voda. Je to další životní požadavek, ale dělá víc než jen udržovat vás hydratované. Denní konzumace dostatečného množství vody nejen udrží vaši pokožku čistou a také krásnou, ale také vám pomůže k lepším výkonům. Kdykoli se opravdu cítíte dehydratovaní, jste již trochu dehydrovaní. Takže obvykle nepijete dost dobře.

Protože jsem začal denně pít více vody, myslím, že jsem lehčí, mám ještě více energie a také celkově myslím mnohem zdravěji.

Udělejte si čas na aktivity. Uznávám, že jsi skutečně zaneprázdněn. Většina z nás. Neustále je co dělat: nakupovat, prát, platit své náklady a tak dále. Přesto se ujistěte, že si uděláte čas na mnoho věcí, které máte rádi. Procházení, malování, příprava jídla, cokoliv, nedávejte to do chladírny. Je to něco, co chcete dělat, takže vás to uspokojí. Péče o sebe je ve skutečnosti více než zdraví a wellness, jde o vaše celkové zdraví. Udělejte každou maličkost, abyste si každý okamžik užili.

Udělejte si čas na nic.

Udělejte si čas na nic. To se může zdát divné. Kdo by nechtěl hrát jen tak něco? No, to je celá podstata. Už jste někdy zůstali ve své ložnici po sprše a než jste to pochopili, uplynula hodina a ještě jste nic neudělali a neodpočívali a nedívali se do pokoje?

  • Udělejte si čas na nic.Jeho tělo bylo potřeba ostříhat, když přišel ze života. Často, když neděláte nic, ohýbáte své vlastní já tak velmi jemně, že budete skutečně mentálně, vlastně i emocionálně vyčerpaní. Naplánujte si příležitost, když nemáte absolutně nic na práci, a také jen to provádějte.
  • Jděte ven. S největší pravděpodobností chodíš ven každý den, že? Došli jste ke svým autům a náklaďáku, plnili úkoly, odklízeli odpadky, ale to se nepočítá. Naši odborníci denně provádějí nadměrný odpad. Od misogynie po zaujatost a další, naše společnost má právo na čerstvý vzduch.

Tak vypadni.

Tak vypadni. Vydejte se na procházku, dejte si oběd na hřišti nebo si raději dejte ranní kávu venku, než abyste seděli u stolu v domácí kuchyni a šťourali všude kolem do telefonu. Být venku pomáhá našemu týmu snižovat a také ocenit atribut. Občas náš tým potřebuje udělat krok zpět od čehokoli. Diskuse. Péče o sebe není neustále o tom, že si vezmete dovolenou pocházející z úzkostí každodenního života. Tohle je jen část. Druhá součástka položí botu na zem. Pokud byste vlastně chtěli přesně vědět, jak se chovat jako dívka, když se něco objeví nebo se vám zdá nevhodné.

Příliš dlouho dívky mlčely kvůli naší mužské energii. Správně, už ne. Pokud vás váš zaměstnavatel vyřizuje nebo dokonce utrácí jiným způsobem než vaši mužští kolegové, zmiňte něco. Hodnotíte sami sebe tím, že předpokládáte, že si zasloužíte něco lepšího.

Pomozte. Důvod, proč je sebepéče ve skutečnosti negativním představitelem toho, že je skutečně sobecký, je ten, že lidé věří, že je to vlastně všechno.

Když si naše společnost neváží sami sebe, myslete na ty největší nebo na všechny ostatní v našich životech. rychle. Když jsem přestal dbát na to, abych pomáhal člověku přejít ulici, měl vždy otevřené dveře, nebo možná uspokojoval a také děkoval, poznal jsem, že to může posílit to, jak vás vnímají ostatní, stejně jako přesně to, jak pozorujete sami sebe. Být laskavý a laskavý k ostatním vám umožní lépe zažít.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno